Rixos Premium Bodrum

RIXOS
RIXOS

PREMIUM BODRUM BODRUM/ MUĞLA

RIXOSRIXOS

PREMIUM BODRUM Ofron aktivitete të shumta, duke e bërë atë destinacionin e përsosur për rigjallërimin e mendjes, trupit dhe shpirtit. I vendosur midis ujërave të detit Egje dhe parqeve kombëtare mahnitëse të Gadishullit të Bodrumit, hoteli është një strehë për kërkuesit e diellit dhe entuziastët e sporteve ujore. Pushime të paharrueshme familjare... Hoteli ynë i sofistikuar do të akomodpj klinetet ne kete ambjent luksoz, restorante të shquara dhe argëtim të klasit botëror. Mikpritja jonë e njohur turke është e dukshme që në momentin e mbërritjes, dhe traditat dhe prekjet turke mund të gjenden në të gjithë hotelin me kuzhinë autentike turke dhe në zemër të ambienteve të Wellness ku është banjo tradicionale turke. Për miqtë e vegjël Rixy Kids Club është një legjendë në botën e fëmijëve. Në Rixos Premium Bodrum, ne ofrojmë një botë emocionuese për mysafirët tanë të vegjël. Ndërsa shijojnë pushimet e tyre të ëndrrave, ata do të mund të mësojnë gjëra të reja dhe të argëtohen me aktivitete të veçanta nën mbikëqyrjen e ekipeve tona të ekspertëve. Fëmijët do të bëjnë miq të rinj. Rixy Kids Club pret fëmijë nga të gjitha grupmoshat me Aqua Park, Rixy Music Academy, kinema, restorant special, aktivitete argëtuese dhe shumë më tepër. Gjithçka për lumturinë e mysafirëve tanë të vegjël! Salla dasmash dhe seminaresh Rixos Premium Bodrum ofron katër salla takimesh dhe dasmash. Të pajisura me teknologjinë më të fundit, sallat kanë kapacitet për të strehuar deri në 350 persona në formate të ndryshme.

RIXOS


DHOMAT &

SUITAT Dhomë Deluxe, Pamje nga Kopshti Dhoma jonë luksoze me pamje nga kopshti është e pozicionuar për t'ju ofruar një peizazh të bukur ku të gjitha dhomat jane me ballkon. Dhomat janë të destinuara në mënyrë të përkryer për të pushuar dhe rinovuar në një mjedis të këndshëm të qetë. Dhomë luksoze 42 m² per 3 persona. Dhomë luksoze, me pamje nga deti Të dekoruara në mënyrë elegante, shijoni dhomat tona luksoze prej 42 m², me ballkonin tuaj privat dhe pamjet befasuese të detit Egje, relaksohuni dhe përfitoni nga lindja dhe perëndimi i diellit. Banjat prej mermeri dhe stili modern i artit për t'ju siguruar që të relaksoheni. Dhomë Premium, me pamje nga deti Të gjitha dhomat jane të bollshme Premium kanë një tarracë të madhe me pamje panoramike nga deti Egje. Pushoni dhe rehatuhuni në këtë dhomë 52 m². Permban krevat dopjo dhe divan. Suitë Deluxe, Pamje nga Kopshti Suitat tona elegante dhe të bollshme kanë një ballkon të madh me pamje të kopshtit. Kjo suitë 54 m², duke ofruar hapësirë ​ ë t bollshme ndenjeje dhe një dhomë gjumi të veçantë luksoze, është zgjidhja perfekte për t'u çlodhur me të dashurit tuaj. Mund të qendrojne 2 të rritur.

DHOMAT &


Suitë Superior, Pamje nga Kopshti

Suita Superior është një hapësirë ​ bollshme e luksoze, me 2 dhoma gjumi të mëdha dhe një sallon të veçantë, një zgjedhje e shkëlqyer për familjet dhe ideale për momente të veçanta pushimi. E ndritshme, suita 92 m² ka gjithashtu një tarracë private me pamje të kopshtit. Suite Grand Executive me Tarracë Suita Ekzekutive e rinovuar plotësisht me tarracë ofron një nivel të ri luksoz në bregdetin e Egjeut. Suita përbëhet nga dy dhoma gjumi, sallon, dy tualete me dush dhe WC dhe një tarracë e gjerë. Ekzekutiv Suite Suita Executive moderne plotësisht e rinovuar me pamje nga deti ofron një nivel të ri vokacioni luksoz në bregdetin e Egjeut. Suita përbëhet nga dy dhoma gjumi, zonë ndenjëse, banjo me dush shiu, WC dhe një ballkon i gjerë me pamje mahnitëse nga deti. Vilë Panorama Vila Panorama është një shtëpi luksoze 2 katëshe 400 m². 2 dhoma gjumi në katin e sipërm, dhomë të veçantë ndenjeje në katin e poshtëm duke përfshirë një tarracë të madhe me pamje qe të lë pa frymë dhe pishinë private. Shërbim Butler, një makinë klubi dhe akses në pavionet e plazhit. Vilë e sipërme Vila Superiore 2 kate me siperfaqe 600 m² ofron 2 dhoma ndenjeje me pamje panoramike. Kuzhinë e pajisur, një tarracë të madhe dhe pishinë private. 5 dhoma gjumi në katin e sipërm me banjo private. Shërbim Butler, një makinë klubi dhe akses privat në pavionet e plazhit. Vilë Diamanti Diamond Villa ka pamje nga ishujt dhe deti Egje, me dy pishina private. Vila ofron akomodim me sherbim, luks maksimal dhe avantazhe si dhome spa, dhome ndenje me piano, sallon çaji me shteg privat drejt plazhit Kleopatra.

Suitë Superior, Pamje nga Kopshti

Flipbook Gallery

Magazines Gallery

Catalogs Gallery

Reports Gallery

Flyers Gallery

Portfolios Gallery

Art Gallery

Home


Fleepit Digital © 2021