Kefaluka Resort Bodrum

KEFALUKA
KEFALUKA

RESORT BODRUM BODRUM/ MUĞLA

KEFALUKAKEFALUKA

RESORT Kefaluka ofron me krenari shërbim të cilësisë më të lartë klientëve të saj nga vende të ndryshme të botës. I pozicionuar në mënyrë ideale, në Akyarlar,Bodrum, një vend ku perëndimi i diellit takon flladin e ëmbël,resorti me 5* “Ultra All Inclusive” ju fton të krijoni kujtime të paharrueshme. Pushime të paharrueshme familjare... Duke përqafuar blunë e thellë të detit Egje, dhomat mahnitëse dhe pamje nga deti, një arkitekturë e jashtëzakonshme që krijon një pushim luksoz në një mjedis magjik. Kefaluka Resort: një përvojë përrallë, një dashuri me shikim të parë! Duke ofruar shërbime me vendndodhjet dhe thellësitë e tyre të ndryshme në botën e përsosur të Voyage Torba, pishinat ofrojnë kujtime të paharrueshme për ata që duan të takojnë energjinë e ujit. Për miqtë e vegjël një buffet specifike me ushqime të posaçme të brandeve më të mira dhe tavolina specifike. Klubi për fëmijët dhe adoleshentët është i menduar për të realizuar kërkesat e gjithë fëmijëve nga 4 deri 16 vjeç. Hapësirat e brendshme edhe të jashtme Hapësira të dedikuara për grupmosha të ndryshme femijë edhe adoleshtë. Mini Club për fëmijët e moshave 4-12 vjeç – vendi ideal për mysafirët e vegjël për të krijuar pushimet në mënyrën e tyrë.Klubi është i projektuar me një dhomë lojërash për fëmijët me aktivitete nga më të ndryshme si: lojëra edukative,lojëra tavoline,shfaqje teatrale,vizatime e pikturime në fytyre,gjithahtu ka edhe nje dhomë gjumi edhe tualete.Shumë pranë Mini Club-it ndodhen edhe pishina edhe aquaparku për fëmijët me aktivitete e sporte ujore të përshtatura për ta nga animatorët profesiomnistë. Young Club për fëmijët e moshave 13-16 vjeç- Kefaluka mendon edhe për adoleshentët duke organizuar aktivitete të vëcanta sinjë mënyrë ideale për tu shoqëruar e argëtuar së bashku. Water Spray Park për fëmijë Vendet unike ku fëmijët mund të luajnë në Kefaluka janë të pafundme! Ky park argëtues me spërkatje uji, i projektuar me figura të ndryshme kafshësh posaçërisht për fëmijët. Ofron argëtim të pafund duke mbështetur aftësitë e të menduarit dhe zhvillimin krijues, social dhe njohës të fëmijëve.

KEFALUKA
DHOMAT &

SUITAT Kefaluka Resort ofron 384 dhoma në total, të gjendura në godinën kryesore të hotelit. Dhoma standarte Me një hapësirë prej 27 m2 të mundshme me krevat dopio ose dy krevate tek. Ato kanë pamje nga deti ose kopështi, të gjitha të pajisura me ballkon. Dhoma familjare Me një hapësirë prej 34 m2 ofrojnë një krevat dopio edhe një sofa krevat, tualet, ballkon me pamje nga deti ose kopështi. Dhoma Deluxe Me një hapësirë prej 36 m2 ofrojne një krevat dopio, tualet edhe ballkon me pamje nga deti. Prestige Suite Me një hapësirë prej 186 m2 e ndarë në dy kate, oforn dhomë gjumi, dhomë ndenjeje, ballkon, terrace me pishinë private edhe jacuzzi.

DHOMAT &

Flipbook Gallery

Magazines Gallery

Catalogs Gallery

Reports Gallery

Flyers Gallery

Portfolios Gallery

Art Gallery

Home


Fleepit Digital © 2021