SENTIDO BELLAZURE BODRUM

SENTIDO
SENTIDO

BELLAZURE HOTEL BODRUM/ MUĞLA

SENTIDO

SENTIDO

BELLAZURE Sentido Bellazure është 200 m nga porti i Akyarlar dhe deti Egje. Bodrum është 23 km larg. Parkim privat falas është në dispozicion në vend. Resorti Sentido Bellazure - All Inclusive 4 yje ndodhet në Akyarlar vetëm 4.6 km nga qendra. Është absolutisht vendi më i mirë për një plazh/breg detit, spa/relaks, familje, udhëtime eko, romancë/ pushime në muajin e mjaltit. Aeroporti Ndërkombëtar më i afërt i Kos "Hippocrates" ndodhet 26.7 km nga hoteli. Me pamje nga gjiri i qetë i Akyarlar, Sentido Bellazure ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon privat. Hoteli ofron një zonë plazhi privat në Gjirin Akyarlar i cili është 120 m larg. Pushime të paharrueshme familjare... Qëllimi ynë është t'u ofrojmë të gjithë mysafirëve në SENTIDO Hotels & Resorts një pushim relaksues për të gjitha shqisat. Ne gjithashtu ju ofrojmë një shërbim të gjithanshëm për t'u ndjerë mirë. Për miqtë e vegjël Aktivitetet Family & Kids ofrojnë argëtim si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët. Rally SENTIDO Kids çon fëmijë të grupmoshave të ndryshme në një eksplorim nëpër kompleksin e hotelit. Lojëra të ndryshme u prezantojnë fëmijëve zonën në mënyrë argëtuese. Shfaq disa stile kërcimi në Mini Disco SENTIDO. SENTIDO Mini Disco është një fund argëtues i ditës dhe u jep fëmijëve kujtime të gjata. SENTIDO Creative është një zone krijuese ku fëmijët krijojnë suveniret e tyre personale të festave. SENTIDO Hotels & Resorts synon grupet, çiftet dhe familjet e vogla, të cilët jo vetëm kërkojnë cilësi dhe shërbim, por vlerësojnë gjithashtu një gamë të gjerë ushqimesh të mira, shërbime spa, si dhe një program të gjerë sportiv dhe argëtues gjatë pushimeve të tyre.

SENTIDOFlipbook Gallery

Magazines Gallery

Catalogs Gallery

Reports Gallery

Flyers Gallery

Portfolios Gallery

Art Gallery

Home


Fleepit Digital © 2021