Baia Bodrum

BAIA
BAIA

BODRUM HOTEL BODRUM/ MUĞLA

BAIABAIA

BODRUM I vendosur në një nga gjiret më të çmuara të Bodrumit, Hoteli Baia Bodrum ndodhet në distriktin Kızılburun të qytetit Gündoğan, midis qyteteve Torba dhe Yalikavak. Objekti ynë është 19 km nga qendra e Bodrumit dhe 48 km nga aeroporti. Me pamje nga gjiri i Gündoğan, ky vendpushim ultra all inclusive ka një plazh privat dhe dhoma me pamje nga deti Egje. Ka një aquapark me pishina të ndryshme dhe një qendër wellness. Pushime të paharrueshme familjare... Me nje shumellojshmeri aktivitetetesh dhe komoditet per porositjen e ushqimeve, pijve pa limit dhe gjithe kohes. Vendi përmban një restorant la carte dhe një bar buzë pishinës. Për miqtë e vegjël Ju japim mundesine ti argetoni ne clubin tone apo nese deshironi te kujdeset dadoja jone per ta. Gjithashtu ka nje bar per te ngere vetem per ta dhe pishina qe ata te kalojne ditet me te bukura aty prane lojrave zbavitese.

BAIA
DHOMAT &

SUITAT Baia Bodrum Hotel ofron 228 dhoma te mysafirëve të cilat përfshijnë Wi-Fi falas, minibar me snacks dhe pije falas dhe TV plazma me kanale satelitore. Shërbimet shtesë përfshijnë shërbimin e dhomës 24-orëshe. DELUXE ROOMS Dyshemetë janë të mbuluara me qeramikë ose parket. Dhomat tona deluxe janë 28 m2 dhe në dispozicion për min 1 - max 3 persona. DELUXE ROOM WITH TERRACE Dhomat tona Deluxe Garden Terrace të përbërë nga një dhomë e madhe me 32m2 dhe në dispozicion për min 1 - max 4 persona. Dyshemetë janë të mbuluara nga qeramika. HANDICAP ROOMS Këto dhoma jane projektuar në përputhje me standardet ISO. Është 28 m2 në dispozicion për min 1 - max 3 persona. Dyshemetë janë të mbuluara me qeramike. SUITE ROOMS Dhomat tona të suitave përbëhen nga një dhomë gjumi dhe një dhomë ndenjeje dhe 65 m2. Me dizanj modern dhe super komod per cifte apo familje.

DHOMAT &

Flipbook Gallery

Magazines Gallery

Catalogs Gallery

Reports Gallery

Flyers Gallery

Portfolios Gallery

Art Gallery

Home


Fleepit Digital © 2021