Vogue Hotel Supreme Bodrum

VOGUE
VOGUE

SUPREME BODRUM BODRUM/ MUĞLA

VOGUEVOGUE

SUPREME BODRUM Ka një vendndodhje të përsosur për fillimin e pushimeve tuaja, 27 km nga aeroporti dhe vetëm 8 km nga qendra e qytetit të Bodrumit. Përgatisni veten të ndiheni të privilegjuar! Pushime të paharrueshme familjare... Për të shijuar diellin në gjirin e Bodrumit dhe për t'u qetësuar në ujërat e kristalta të detit Egje, plazhi me “Blue Flag” i Vogue Hotel Supreme me rërën e kristaltë ju pret. Që në momentin që mbërrini në hotel, mund të shijoni qetësinë dhe aktivitetet gjatë gjithë ditës në gjirin e gjelbëruar të Vogue Hotel Supreme. Për miqtë e vegjël... Një buffet specifike me ushqime të posaçme të brandeve më të mira dhe tavolina specifike. Klubi i fëmijëve për grupmosha të ndryshme, luna park, candylan edhe candytown, aquapark edhe dinopark Janë disa nga aktivitete që ofron resorti për mysafirët e vegjël.

VOGUE


HAPËSIRAT E BRENDSHME

EDHE TË JASHTME Hapësira të dedikuara për grupmosha të ndryshme femijë edhe adoleshtë. Me një hapësirë prej 200.000 m2 Candyland i fton fëmijët të argëtohen,shplodhen edhe të mësojnë. Me një pamje spektakolare, Vogue Hotel Supreme ndodhet në gjirin e harlisur të Bodrumit, 33 rrëshqitje uji për të rritur dhe fëmijë do t'ju përshpejtojnë rrahjet e zemrës dhe do të shijoni ditën në dallgë. Parku ujor, i cili ofron alternativa të ndryshme për fëmijët dhe të rriturit, ju pret të shijoni argëtimin pa moshë. CandyTown Është I konceptuar për fëmijët që të mësojnë hobit apo edhe prirjet e tyre. Qendra mësimore është një qendër shume e mirë edukimi edhe argëtmi ku mund të marrin edhe certifikime. Në Candytown ndodhet klubi I fëmijëve I ndarë në grupmosha të ndryshme Mini Club 4-7 vjeç, Maxi Club 8-12 vjeç , Teenage Club 13-17 vjeç. Lunapark Jo vetëm deti, dielli dhe rëra, por sharmi i të gjitha elementeve ju ftojnë në parkun më argëtues të Bodrumit, është i vetmi që gëzon privilegjin e Supreme Theme Park I cili ka 9 lodra të ndryshme dazzling dhe emocionuese. Për të gjitha grupmoshat në parkun tonë, makina me përplasje, rrota ferri 17 metra të larta, xhiro dhe lodra argëtuese në shërbimin tuaj. 8D Cinema Jetoni momentin me filma 8D. Cilit prej nesh nuk i pëlqen të shikojë filma në kinema? Një ambient i errët me shumë kujdes dhe një perde të madhe. Por këtu është pak më ndryshe. Sepse jo vetëm që do ta shikoni filmin, do të ndjeni cdo moment të filmit. Kinemaja 8D është një nga opsionet alternative të argëtimit me efektet e saj të ndryshme. Dino Park Shkojmë 150 milionë vjet më parë dhe 15 dinosaurët janë duke pritur për ju ... Dinozaurët e madhësive të ndryshme janë pozicionuar në hotel si një fushë ku si të rriturit ashtu edhe fëmijët preken nga efektet e tyre lëvizëse dhe të dëgjueshme dhe janë ndër pjesët më interesante të hotelit. Parku, i cili ofron momente të paharrueshme, u mundëson fëmijëve të lidhen me historinë duke memorizuar kujtime vizuale edhe audio.

HAPËSIRAT E BRENDSHMEFlipbook Gallery

Magazines Gallery

Catalogs Gallery

Reports Gallery

Flyers Gallery

Portfolios Gallery

Art Gallery

Home


Fleepit Digital © 2021